دکتر اردوان خوشنود پزشک و کارشناس امور جنایی/ عکس: تلویزیون اس و ت

اشاره صریح کارشناس ایرانی تبار امور جنایی در تلویزیون ملی به مشکل اصلی: ساده لوحی سوئد
استکهلمیان - شب گذشته تلویزیون ملی سوئد که تیم ویژه ای از خبرنگاران را جهت تهیه گزارش از شهر نا آرام  و خشونت زده مالمو در جنوب کشور به این منطقه اعزام کرده بود مصاحبه ای را نیز با اردوان خوشنود کارشناس جرم شناسی در دانشگاه مالمو صورت داد که از پر بیننده ترین بخش خبری ساعت ۲۱ پخش شد.

این کارشناس امور جنایی با استناد به آمار موجود، به گزارشگر تلویزیون ملی سوئد گفت که هیچ کشور دیگری در اروپای غربی بمانند سوئد دارای چنین تعدادی از بزهکاران ۱۵ تا ۲۹ ساله که درگیر جرایم در رابطه با ترورهای مسلحانه و مرگ آور باشند نیست. وی یکی از دلایل را «دسترسی آسان به سلاح گرم در سوئد» عنوان کرد.

این پزشک و کارشناس امور جنایی ایرانی تبار عامل اصلی بوجود آمدن بحران موجود در سوئد را به چنان صراحتی در تلویزیون ملی بیان داشت که با موجی از تشویق در شبکه های اجتماعی روبرو شد و حتی تبدیل به تیتر خبری نخست وب سایت تلویزیون ملی سوئد گردید، اشاره به حماقت سوئد در چند دهه گذشته:

- ما سالها در سوئد به شکلی باورنکردنی جهت رویارویی با این مشکل  ساده لوح بوده ایم. افرادی ده سال و بیست سال است که در رابطه با وضعیت بوجود آمده فریاد کشیده اند بطوری که دیگر صدایشان گرفته است، اما هیچ کس آن ها را جدی نگرفته است.

استکهلمیان را در تلگرام دنبال کنید:
telegram.me/stockholmian

اردوان خوشنود در همین مصاحبه به کشور همسایه سوئد دانمارک اشاره نمود  که چگونه در واکنشی سریع، قوانین خود در را تغییر داده است و با بوجود آوردن هماهنگی و تبادل اطلاعات میان پلیس، اداره مهاجرت، اداره کاریابی و سازمان های مددکاری اجتماعی و نیز اعطای اختیارات قانونی بیشتر به پلیس کشور در مقابل بزهکاران ایستاده است، اقداماتی که سوئد نیز می یایست مد نظر قرار دهد.

مصاحبه بخش خبری ساعت ۲۱ تلویزیون اس و ت با این پزشک و  کارشناس ایرانی تبار امور جنایی در دانشگاه مالمو در کلیت خود در این آدرس در دسترس قرار دارد.

اگر نظری در باره این مطلب دارید، می توانید در زیر آن را بیان کنید

www.stockholmian.com
در شبکه های اجتماعی

telegram.me/stockholmian

facebook.com/stockholmian

youtube.com/stockholmian

twitter.com/stockholmian

instagram.com/stockholmian

radio.garden/live/stockholm/stockholmian

tunein.com/radio/Stockholmian-s166788/ 


 

www.stoc  2019-11-12

© 2019 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد