آن لینده وزیر امور خارجه جدید سوئد / عکس از سفر او به ایران

وزیر امور خارجه جدید «اولین دولت فمینیستی جهان» معرفی شد
استکهلمیان – بدنبال کناره گیری ناگهانی مارگوت والستروم وزیر امور خارجه سوئد از سمت خود در هفته گذشته اینک تایید شده است که «آن لینده» وزیر بازرگانی خارجی فعلی از حزب سوسیال دمکرات وزیر امور خارجه جدید دولت سوسیالیست-سبز سوئد خواهد شد.

آن لینده فردا (سه شنبه)  بطور رسمی در جریان بازگشایی پارلمان از سوی نخست وزیر استفان لوفن بعنوان وزیر امور خارجه جدید سوئد معرفی خواهد شد.


آن لینده در دیدار با حسن روحانی

استفان لوفن نخست وزیر و رهبر حزب سوسیال دمکرات سوئد دولت خود را همواره با عنوان «اولین دولت فمیسنیستی جهان» معرفی می کند. این در حالی است که وزیر خارجه جدید او به واسطه استفاده از حجاب در سفر خود به ایران بعنوان کشوری که زنان بصورت اجباری در آن مجبور به استفاده از حجاب هستند در سوئد و سطح بین المللی مورد شدیدترین انتقادات قرار گرفت.


تصویری از سفر آن لینده و هیئت سوئدی به ایران که جهانی شد

آن لینده که ۵۷ ساله است در زمان سمت خود بعنوان وزیر بازرگانی خارجی سوئد ریاست کمیسیون مشترک ایران و سوئد را نیز بر عهده داشته است.

اگر نظری در باره این مطلب دارید، می توانید در زیر آن را بیان کنید

www.stockholmian.com
در شبکه های اجتماعی

telegram.me/stockholmian

facebook.com/stockholmian

youtube.com/stockholmian

twitter.com/stockholmian

instagram.com/stockholmian

radio.garden/live/stockholm/stockholmian

tunein.com/radio/Stockholmian-s166788/ 


 

www.stoc  2019-09-09

© 2019 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد