«تبعید خارجیان تبهکار به جزیره متروکه» در دانمارک به اجرا در می آید
استکهلمیان – پس از بحث های داغ و طولانی سرانجام  فولکه تینگت (پارلمان دانمارک) در روز ۲۱ فوریه  به پیشنهاد تبعید خارجیان تبهکار به یک جزیره متروکه غیر مسکونی رای مثبت داد.

بنا بر این پیشنهاد که اینک به قانون تبدیل خواهد شد اتباع خارجی که امکان اخراج آنها از دانمارک به هر دلیلی در حال حاضر وجود نداشته باشد به یک جزیره «متروکه» تبعید خواهند شد.

جزیره متروکه ای که برای اجرای این قانون در نظر گرفته شده است جزیره «استگه بوکت» نام دارد که در جنوب شرقی دانمارک و در ۸۰ کیلومتری جنوب کپنهاک واقع شده است. این جزیره در حال حاضر غیر مسکونی است و از آن جهت تحقیقات ویروسی بر روی حیوانات استفاده بعمل می آید و می بایست مورد پاکسازی ویروسی قرار گیرد.

بنا بر این قانون یک «مرکز اخراج» در این جزیره احداث و از سال ۲۰۲۱ آماده بهره برداری خواهد شد.

با تصویب این قانون دانمارک زندانی شبیه «آلکاتراز» برای تبهکاران خارجی احداث می کند تا
شهروندان خود را از شر این افراد در امان نگاه دارد.

پیشنهادات
دیگری که در همین روز مورد تصویب پارلمان قرار گرفت کاهش «بودجه همپیوستگی»، قرار دادن یک سقف سالانه برای تعداد افرادی که تحت عنوان پیوند خانوادگی به دانمارک وارد می شوند و نیز آسان تر شدن امکان لغو اقامت  خارجیان تبهکار بوده است.

اگر نظری در باره این مطلب دارید، می توانید در زیر آن را بیان کنید

مطالب دیگر استکهلمیان در وب سایت ما
www.stockholmian.com


Anpassad sökning 


 

www.stoc  2018-12-21

© 2018 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد