جمعه نخستین مسابقه ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در تلویزیون سوئد+ کانال پخش و ساعت به وقت سوئد
استکهلمیان - در مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸  که از ۱۴ یونی تا ۱۴ یولی در ۱۱ شهر روسیه برگزار می‌شود تیم ملی ایران در گروه «بی» مسابقات با اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه است و سوئد نیز در گروه «ایی» به مصاف آلمان، مکزیک و کره جنوبی می رود.

نخستین مسابقه تیم ملی ایران که در مقابل تیم ملی مراکش خواهد بود در روز جمعه ۱۵ یونی ساعت ۱۷،۰۰ به وقت سوئد از کانال اس وی تی ۱ تلویزیون سوئد پخش خواهد شد.

نخستین مسابقه تیم ملی سوئد که در مقابل تیم ملی کره جنوبی خواهد بود نیز در روز دوشنبه ۱۸ یونی ساعت ۱۴،۰۰ به وقت سوئد از کانال اس وی تی ۱ تلویزیون  سوئد پخش خواهد شد.

چنانچه مایل به تماشای آنلاین مسابقات (از طریق اینترنت) هستید می توانید آن را از طریق وب سایت تلویزیون اس و ت  تماشا کنید:

www.svtplay.se

مسابقه هایی که از تلویزیون کانال ۴ پخش می شود بصورت آنلاین پخش نمی شود اما می توان از طریق وب سایت صدا و سیما در ایران با گزارشگر فارسی زبان به تماشای این مسابقات نشست. توجه کنید که سایت صدا و سیما  می تواند بواسطه تراکم کاربران در بخشی حساس از مسابقه از دسترس خارج شود و کیفیت تصویری آن نیز پایین است. امکان سانسور شدن صحنه های مسابقه از این شبکه تلویزیونی نیز  وجود دارد:

live.irib.ir

برنامه کامل بازی‌ تیم های ایران و سوئد در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه  به وقت سوئد و کانال های پخش کننده به شرح زیر است

جمعه ۱۵ یونی ۲۰۱۸ ساعت ۱۷،۰۰ ایران-مراکش، پخش از تلویزیون اس و ت ۱
دوشنبه ۱۸ یونی ۲۰۱۸ ساعت ۱۴،۰۰ سوئد-کره جنوبی، پخش از تلویزیون اس و ت ۱
چهارشنبه ۲۰ یونی ۲۰۱۸ ساعت ۲۰،۰۰ ایران-اسپانیا، پخش از تلویزیون تی وی ۴
شنبه ۲۳ یونی ۲۰۱۸ ساعت ۲۰،۰۰ سوئد-آلمان، پخش از تلویزیون تی وی ۴
دوشنبه ۲۵ یونی ۲۰۱۸ ساعت ۲۰،۰۰ ایران-پرتغال، پخش از تلویزیون اس و ت
چهارشنبه ۲۷ یونی ۲۰۱۸ ساعت ۱۶،۰۰ سوئد-مکزیک، پخش از تلویزیون اس و ت

با آگاهی از این ساعات می توانید برای این شش مسابقه مهم برای جامعه ایرانی سوئد از هم اکنون وقت آزاد در کنار فامیل و دوستان برنامه ریزی کنید.

مطالب دیگر استکهلمیان در وب سایت ما
www.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران به اشتراک بگذارید
 Anpassad sökning 


 

www.stoc  2018-06-13

© 2018 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد