بیست و نهمین کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان ایران در استکهلم

استکهلمیان - بیست و نهمین کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان ایران از ۸ تا ۱۰ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی در شهر استکهلم برگزار خواهد شد.


بنیاد پژوهش‌های زنان ایران نهادی است غیرانتفاعی كه انواع فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و فكری زنان ایرانی را در بر می‌گیرد. بنیاد كوشش می‌كند با نگاه و زبانی زنانه به تاریخ ایران بنگرد و در حفظ و اشاعه آثار زنان ایران در حد توان بكوشد.
 
 
بنیاد پژوهش‌های زنان ایران از سال ۱۹۹۰ كنفرانس‌های بین‌المللی خود را با شركت علاقمندان از سراسر جهان برگزار كرده است و پژوهش‌ها، یافته‌ها و تلاش‌های هنری ارائه شده به این كنفرانس‌ها را به صورت سالنامه منتشر می‌سازد.
 
  
بنیاد پژوهش‌های زنان ایران اهداف و برنامه‌های خود را با مشاركت و حمایت یاران و دوستداران پی ریخته و با پشتیبانی مالی و معنوی آنان به كار خود تداوم بخشیده است.

اطلاعات کامل در رابطه با
بیست و نهمین کنفرانس بنیاد پژوهش‌های زنان ایران که از ۸ تا ۱۰ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی در شهر استکهلم برگزار خواهد شد، از جمله طریق نام نویسی و نیز برنامه کامل کنفرانس، از طریق پیوندهای زیر در دسترس علاقمندان قرار دارد.

صفحه فیس بوک رسمی این بنیاد (پیوند زیر) نیز تا روز کنفرانس مرتبا به روز می شود.


پیوندهای مربوط
برنامه کامل کنفرانس
نام نویسی برای شرکت در کنفرانس

 صفحه فیس بوک رسمی بنیاد پژوهش های زنان ایران
 

مطالب دیگر استکهلمیان در وب سایت ما
www.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران به اشتراک بگذارید
 Anpassad sökning 


 

www.stoc  2018-05-13

© 2018 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد