«زبان اصلی» با بهنوش بختیاری و آزاده صمدی در راه استکهلم و گوتنبورگ
استکهلمیان – اگر مدت هاست یک خنده حسابی نکرده اید روز جمعه ۱۸ ماه مه و شنبه ۱۹ ماه مه که تعطیلات عید گلریزان (پینگست)  در سوئد نیز آغاز می شود را در تقویم های خود و خانواده رزرو کنید.

بهنوش بختیاری یکی از محبوب ترین هنرپیشه های ایران در چهارچوب یک نمایش کمدی موفق تحت عنوان «زبان اصلی» چمدان هایش را بطرف استکهلم  و گوتنبورگ بسته است.

نمایش «زبان اصلی» به کارگردانی رسول کاهانی پس از اجراهای خود در تهران با چنان موفقیتی روبرو شد که اینک به سفر دور دنیا می‌ رود، سفری که در روز ۱۸ ماه مه به استکهلم پایتخت  و ۱۹ ماه مه به بندر گوتنبورگ دومین شهر بزرگ سوئد خواهد رسید.

نمایش «زبان اصلی» به نویسندگی و کارگردانی رسول کاهانی با بازی آزاده صمدی، بهرنگ علوی ،سعید زارعی و بهنوش بختیاری به همت کمپانی دیار به مدیریت صحرا فتحی و کمپانی پرشین استار آلمان به مدیریت مهدى بایراملو اینک با آغاز  بهار در اروپا و کانادا به روی صحنه می‎‌رود.


بهنوش بختیاری

این نمایش که پیش از این در تماشاخانه‌های باران و پالیز به روی صحنه رفته بود و با استقبال خوب تماشاگران مواجه شده بود در سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر موفق به دریافت لوح بهترین بازیگر زن و مرد نیز شد.

بسیاری از ایرانیان سوئد از طریق فیلم کمدی «پا تو کفش من نکن» با بهنوش بختیاری آشنا هستند.

زمان دقیق اجراهای نمایش «زبان اصلی» اینک در شهرهای مختلف اروپا و کانادا اعلام شده است. اجرای این نمایش در در روز جمعه ۱۸ مه در استکهلم و شنبه ۱۹ ماه مه در گوتنبورگ مصادف با تعطیلات عید گلریزان (پینگست) در این کشورشده است.


آزاده صمدی

سالن اجرای این نمایش در استکهلم سالن تئاتر «تال باکا» در سولنا است که تعداد صندلیهای محدودی دارد. رزرو از طریق پیوند زیر صورت می گیرد.

این نمایش در گوتنبورگ در سالن آمفی تئاتر «لوندبی ژیمناسیم» بر روی صحنه می رود.

زبان اصلی
بازیگران: بهنوش بختیاری، بهرنگ علوی، آزاده صمدی، سعید زارع
نویسنده و کارگردان: رسول کاهانی
تهیه کننده: محمد قدس

استکهلم
جمعه ۱۸ مه ۲۰۱۸
ساعت ۱۹
 Tallbacka teatersal
Kristinelundsvägen 1, Solna
رزو کارت ورودی و آگاهی بیشتر استکهلم


گوتنبورگ
شنبه ۱۹ ماه مه
ساعت ۱۹
Lundby Gymnasium
Blackevägen 1, Göteborg

رزرو کارت ورودی و آگاهش بیشتر در گوتنبورگ

مطالب دیگر استکهلمیان در وب سایت ما
www.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران به اشتراک بگذارید
 Anpassad sökning 


 

www.stoc  2018-04-26

© 2018 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد