دسته های گل نهادن بر مزار من چه سود، در زمان بودنم یک شاخه گل دستم بده
استکهلمیان –  موفقیت های یک مهاجر، تازه اگر موفق باشد، به بهای گرانی بدست آمده است. دوری از پدر ، مادر و دیگر عزیزانی که در سرزمین مادری بجای می مانند یکی از گرانترین بهای انتخاب مهاجرت است. انسان مهاجر دیر یا زود درگیر این اندیشه می شود که آیا  برای آنچه که یک زندگی موفق در خارج از کشور می پنداشتم بهایی گران تر از آنچه ارزش داشت پرداخت نکردم؟

ایرانیان  مهاجر بارها در روز مادر, روز پدر, روزهای تولد و یا ازدواج عزیزانشان آرزو کرده اند که ای کاش میشد هدیه ای در ایران به عزیزی تقدیم کرد. اما برای ارسال هدیه ای  به عزیزی از خارج از کشور و خصوصا از سوئد به ایران باید از هفت خوان رستم عبور کرد.

غیر از تهیه خود هدیه, هزینه بی اندازه گران پست در سوئد و دیگر کشورهای اروپایی گاهی اوقات از خود هدیه نیز گرانتر میشود  و تازه پس از ارسال هدیه به ایران, انتظار چند هفته ای جهت رسیدن هدیه (اگر در بین راه گم نشود) گمرک ایران نیز با بستن گمرکیهای گران, شادی دریافت هدیه را در نزد گیرنده از بین میبرد.


اما ارشاد یک جوان مبتکر ایرانی در راستای این نیاز دست به تاسیس شرکتی بنام گل بازار زده است که با خدمات مشابه  دیگر تفاوت هایی دارد که می تواند برای خوانندگان استکهلمیان جالب توجه باشد. نظرتان در باره  دعوت از عزیزانتان در ایران به یک رستوران لوکس مانند رستوران برج میلاد که همه هزینه آن توسط شما در خارج از کشور پرداخت می شود و آنها می توانند در بوفه آن میهمان شما باشند چیست؟


استکهلمیان موفق به انجام گفتگویی با ارشاد شده است که توجه خوانندگان را به آن جلب می کنیم:

استکهلمیان: «گل بازار» چه خدماتی را عرضه می کند؟
ارشاد: ما سفارشات گل و کیک مشتریان را با بهترین  کیفیت و در تاریخ مورد نظر مشتریان در همه شهرهای ایران به دست عزیزانشان می رسانیم. گل ها و محصولات متنوعی در سایت برای مناسبتهای مختلف در سایت وجود دارد مناسبتهایی مثل روز ولنتاین، روز پدر و مادر، مراسم عروسی، مراسم ترحیم و نظایر آن. هموطنان خارج از کشور حتی می توانند عزیزانشان را در داخل ایران به یک رستوران لوکس دعوت کنند. رستورانهایی مانند رستوران گردان برج میلاد و رستوران هتل استقلال و که اکثرا بصورت بوفه می باشند. ما ترتیب همه کارها از جمله رزرو رستوران و تا سرویس  ایاب و ذهاب و سایر هماهنگی ها را انجام می دهیم تا میهمانان در رستوران بدون پرداخت هیچ هزینه ای به بهترین نحو پذیرایی شوند
.

استکهلمیان: چه نوع هدایایی را می توان با استفاده از خدمات شما به عزیزان و بستگان در ایران هدیه داد؟
ارشاد: ما هدایای متنوعی از قبیل عطرهای اصل، عروسک محصولات چرمی و سکه و کارت هدیه نیز ارائه میدهیم
. سرویس چاپ عکس روی هدیه این امکان را به مشتریان می دهد تا عکس های خاطره انگیز خود را بروی انواع هدیه مانند لیوان، پازل؛ مگنت ، تخته شاسی و حتی کیک چاپ کنند و آنها را به عزیزانشان در ایران تقدیم کنند. بسیاری از مشتریان ما عکسهای فرزندانشان  و یا عکس از زمانی که پدر مادرشان در خارج از کشور پیششان بوده را به این صورت برای پدر و مادر خود چاپ و ارسال می کنند.


دسته های گل نهادن بر مزار من چه سود
در زمان بودنم یک شاخه گل دستم بده

 استکهلمیان: برای فرد سفارش دهنده  در خارج از کشور هم انگار هدیه ای بیاد ماندنی از سوی شما ارسال می شود؟
ارشاد: یکی از سرویسهایی که ما را از دیگران متمایز می کند سرویس ارائه عکس از لحظه تحویل هدیه است. بدین صورت که ما هنگام تحویل سفارش و هنگام سورپرایز شدن عزیزان شما از آنها عکس می گیریم و برای سفارش دهنده ارسال می کنیم. با این کار هم سفارش دهنده از کیفیت محصول خود مطلع می شود و هم در لحظه زیبای سورپرایز عزیزانشان شریک می شوند
.

استکهلمیان: چه روشهای پرداختی برای فرد مقیم خارج از کشور وجود دارد؟
ارشاد: ما همه روشهای پرداخت معتبر جهان را ارائه می کنیم. از جمله کارت های ویزا، مسترکارت، شیوه پرداخت از طریق پی پل، وایز مستقیم به حساب بانکی و کارتهای عضو شتاب در ایران.

استکهلمیان: ایرانیان مقیم خارج از کشور همواره کیفیت خدمات ارائه شده از سوی شرکتهای دارای مدیریت ایرانی را با خدمات شرکتهای اروپایی مقایسه می کنند و در نتیجه توقع بالایی دارند. آیا شما به مواردی از قبیل خوش قولی و پایبند بودن به شرایط فروش و اصول مهمی مانند آن نیز توجهی می کنید؟
ارشاد: مشتریان ما همیشه بهترین تبلیغ ما بوده و هستند. برای دیدن نظرات مشتریان می تونید به صفحه فیسبوک ما مرجعه کنید و همین پرسش را خطاب به آنان مطرح نمایید:
www.facebook.com/ersalegolbeiran  

استکهلمیان: آیا خاطره جالبی در رابطه با هدایایی که تحویل داده اید دارید؟
ارشاد: یکی‌ از اتفاقات جالبی‌ که برای ما در گل بازار اتفاق افتاده سفارش دسته گل و کیکی بود که دوست عزیزی برای همسرش سفارش داده بودند. وقتی‌ همکاران ما محصول را به درب منزل گیرنده بردند با صحنهٔ عجیبی‌ روبرو شدند و آن این بود که گیرنده آن را تحویل نمی گرفت و پس میداد. وقتی‌ ما موضوع را با سفارش دهند در میان گذاشتیم فهمیدیم که همسر این عزیز ساکن خارج از کشور متاسفانه قهر کرده و به همراه دو فرزندشان مدت طولانی هست که در ایران بسر برده و قصد بازگشت  به خارج هم ندارد. طی‌ مکالمات تلفنی که ما با این دوست عزیز داشتیم قول همکاری برای آشتی‌ دادن این دو عزیز و بازگشت خانواده شان را به او دادیم. در مرحلهٔ بعد که ما هدیه سفارشی را به درب منزل گیرنده بردیم مادر خانم این دوست عزیز بسیار عصبانی‌  با همکار ما روبرو شدند  و گفتن دفعه بعد به پلیس خبر میدهند! ایشان به قدری عصبانی بودند که می‌گفتند اگر حتی ماشین ما را هم ببینند به پلیس اطلاع خواهند داد. ما سعی‌ کردیم که هر روز با ماشین‌های مختلف محصول را بفرستیم! وقتی‌ مادر خانم این آقا با این سماجت ما مواجه شدند هدیه از ما می گرفتند و تحویل نگهبان آپارتمان می‌دادند. ولی‌ همکاران ما آنقدر رفتندو آمدند تا توانستیم بعد از چند روز همسر این مشتری عزیزمان را پیدا کنیم. ما موفق شدیم گل و کیک را به همراه یک نامه به دست هسر این آقا برسونیم. فردای آن روز سفارش دهند از ما خواستند که قطعه ای‌ از آهنگ یکی‌ از خواننده‌های کشورمان را بر  روی یک عدد سی‌دی و بهمراه یک دست گل دیگر به دست همسرشان برسانیم. ما هم که هدف خیری داشتیم این کار را انجام دادیم و توانستیم این بار هم دور از چشم مادر خانم این دوست عزیز هدایای ارسالی را به دست همسرشان برسانیم. چند روز بعد مشتری گرامی ما تماسی با ما گرفتند و از ما خواستند که یک عدد بلیط سفر به کشور مالزی را برای همسر و فرزندنشان به دست همسرشان برسانیم و ذکر کردند که خودشان هم به مالزی خواهند رفت. بسیار خرسند شدیم وقتی‌ خبر جمع شدن دوباره خانواده پس از مدت ها را از این مشتری خود شنیدیم.

پیوندهای مربوط
www.golbazar.se

مطالب دیگر استکهلمیان در وب سایت ما
www.stockholmian.com

نظر خود را در زیر با دیگران به اشتراک بگذارید
 

Anpassad sökning 


 

www.stoc  2015-10-07

© 2015 Stockholmian. All rights reserved.
تمامی حقوق برای استکهلمیان محفوظ است. بیان شفاهی بخش یا تمامی یک مطلب از استکهلمیان در رادیو, تلویزیون و مشابه آن با ذکر واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است. هر گونه  استفاده  کتبی از بخش یا تمامی یک مطالب از استکهلمیان در سایتهای اینترنتی در صورت قرار دادن لینک مستقیم و قابل "کلیک" به آن مطلب در استکهلمیان مجاز بوده و در رسانه های چاپی نیز در صورت چاپ واضح "استکهلمیان دات کام" بعنوان منبع مجاز است.

Stockholmian
استکهلمیان استکهلم سوئد